O nas

Rynkiem ubezpieczeniowym zajmujemy się już od ponad 10 lat i trudno nas już zaskoczyć. Choć z uwagą śledzimy zmiany i trendy na rynku. Wykorzystaj nasze doświadczenie i narzędzia, by porównać i kupić korzystną polisę na życie.

Uzyskaj wycenę ubezpieczenia

Eksperci ubezpieczeń na życie

Bogate doświadczenie

Rezygnacja z polisy w trakcie jej trwania jest możliwa, ale po co ryzykować wybór złej? Wybierz raz, a dobrze!

Praktyczna wiedza

Wiemy, jakie oczekiwania mają Klienci i jakie produkty ubezpieczeniowe stanowią właściwą na nie odpowiedź.

Skuteczne rozwiązania

Nasze kompetencje pozwoliły nam stworzyć skuteczne narzędzia, wygodną komunikację i oszczędzają Twój czas.

Konkretne
wyniki

O jakości naszej pracy świadczy fakt, że ciągle jest na nią zapotrzebowanie. Przekonaj się o niej i Ty!

Witaj! Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z naszej pomocy

Oszczędzamy Twój cenny czas

Oczywiście, że ubezpieczenia na życie, mającego chronić nas i naszych bliskich nie powinno się nabywać w pośpiechu. Ile jednak czasu można spędzić na telefonach do kolejnych agentów, którym od nowa przedstawiać będziemy naszą sytuację? DobraPolisaNaZycie.pl to rozwiązanie: zbieramy kluczowe informacje i kierujemy do Ciebie właściwego Doradcę z najbardziej odpowiednimi ofertami. Nie uda Wam się znaleźć idealnego rozwiązania? Nie ma problemu - przyjdzie Ci z pomocą kolejny - wybrany według poprawionych wymagań.

Pomagamy Ci zadbać o własny interes

Ubezpieczamy się przed tym, co jest jedynie ryzykiem, nie wiemy czy i kiedy nadejdzie, toteż nie każdy potrafi ustalić właściwy zakres swojej indywidualnej ochrony. Tworząc pomost dobrych relacji pomiędzy zawodowymi, licencjonowanymi Doradcami a Klientami sprawiamy, że wiedza fachowców może owocować w największym stopniu i przekładać się na odpowiednie społeczne praktyki. Wciąż dość duża rzesza naszych rodaków nie jest ubezpieczona, a Ci, którzy są, nierzadko posiadają polisy stanowiące zabezpieczenie jedynie iluzoryczne. Czas to zmienić!

Z czego bierze się nasz zysk?

Dla Ciebie nasza usługa jest bezpłatna, jednak to prawda, że na tym świecie nie ma nic za darmo. Świadomość ubezpieczeniowa w naszym społeczeństwie powoli rośnie, więc na dobrze dobranych polisach i zadowoleniu klientów zależy nie tylko im samym, ale i ubezpieczycielom. I to właśnie od nich - naszych reklamodawców - czerpiemy nasz zysk, co pozwala nam tworzyć skuteczną platformę komunikacji, pozwalającą na zakup polisy po takich samych cenach, jak u Agentów czy bezpośrednio u Ubezpieczycieli.

Zamów porównanie

Jak najlepiej wybrać ubezpieczenie na życie?

Dlaczego przy kupowaniu ubezpieczenia potrzebne są usługi Agenta?

Mimo upływu lat, sprzedaż ubezpieczeń osobowych w Polsce ciągle wręcz opiera się na pracy Agentów. Wobec różnorodności rynkowej oferty, w której trudno się odnaleźć przeciętnemu konsumentowi i złożoności związanych z tą dziedziną zagadnień, nie powinno to dziwić. Ubezpieczenie jest skomplikowanym, a jednocześnie dość elastycznym produktem, którego skuteczności wszyscy wolelibyśmy w praktyce nie weryfikować. Kiedy to się jednak stanie, będzie za późno na zmiany. Potrzebujemy więc wsparcia przy zakupie.

Czy mogę dziś kupić polisę wyłącznie online?

Pandemia, która na długie miesiące zatrzymała nas w domach, znacznie przyspieszyła rozwój rozwiązań online. W branży ubezpieczeniowej kanały wirtualne były jednak intensywnie rozwijane już od lat i mieliśmy do dyspozycji pewną ilość produktów do nabycia wyłącznie tą drogą - te nie zwykle nie należały jednak do najbardziej korzystnych. Należy się spodziewać, że rola internetu będzie w tej dziedzinie nadal rosła, wszystko zależy jednak od konkretnego produktu i agenta. Naszym naczelnym celem musi być nabycie takiego ubezpieczenia, jakie jest nam rzeczywiście potrzebne, niezależnie od tego, jakie kanały komunikacji będa w tym celu wykorzystywane. Standardem staje się cyfryzacja i redukcja ilości dokumentów papierowych, niezmienna pozostaje jednak potrzeba kontaktu z konkretnym Doradcą, choćby przy pomocy wideorozmowy. Korzystajmy z tej możliwości!

Ile ofert ubezpieczeń trzeba porównać, by znaleźć najlepszą?

Ubezpieczenia na życie oferuje dziś w Polsce 25 towarzystw, a w dodatku niejedno proponuje po kilka produktów dla danej grupy klientów. Do tego musimy ustalić, jakie rozwiązania będą w naszej sytuacji korzystne, co wymaga ich uprzedniego poznania i zrozumienia. Nie sposób tego zatem uczynić bez dobrej orientacji w rynku. Przechodząc do rzeczy - ile ofert musimy brać pod uwagę? To zależy od naszych konkretnych potrzeb. Skorzystaj z naszej usługi, a przeanalizuje je dla Ciebie zawodowy Doradca i przedstawi Ci najlepsze z dostępnych aktualnie propozycji.

Na co jeszcze należy zwracać uwagę wybierając konkretne oferty?

Zadanie byłoby łatwe, gdyby wystarczyło porównać tylko koszty i zakresy ochrony - tutaj jednak nie będzie diametralnych różnic, bo wszyscy ubezpieczyciele drobiazgowo liczą ryzyka ubezpieczeniowe dla poszczególnych ubezpieczonych, zatem pewne czynniki kształtujące ceny pozostają niezmienne. To, co musi być obiektem naszej bacznej uwagi, to także szczegółowe warunki ochrony! Przypomnijmy, że w tym zakresie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują dobrowolne polisy ubezpieczeniowe mają ogromną swobodę - zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku np. obowiązkowych komunikacyjnych polis OC, do których przywykliśmy, ściśle podporządkowanych ustawie. Tutaj profesjonalny Doradca, z dobrą orientacją w poszczególnych produktach jest wprost niezastąpiony.